Bellatex Jersey prostěradlo s elastanem – modrá, velikost 160 x 200 cm


Úvod

Bellatex Jersey prostěradlo s elastanem je kvalitní textilní výrobek určený pro správnou ochranu matrace. Toto prostěradlo je navrženo tak, aby dokonale padlo na jakoukoli matraci s rozměry 160 x 200 cm, díky čemuž chrání matraci před potem, bakteriemi a prachem.

Vyjmenování vlastností

Prostěradlo je vyrobené z pružného a hladkého materiału, což jej perfektně přizpůsobuje křivkám matrace a snižuje šance na vytvoření vrásek. Dynamičnost prostěradla, v kombinaci s elastickou gumou v tunýlku, umožňuje pevné uchycení na matraci a minimalizuje riziko rozklouznutí.

Další výhodou tohoto prostěradla je, že je velice snadno udržovatelné, což mu zaručuje dlouhou životnost. Stačí jej vyprat v pračce při teplotě 40°C a vysušit na rovné ploše.

Design

Nádherná modrá barva tohoto prostěradla s elastanem dodá vaší ložnici jedinečný vzhled. Navíc lze lehce sladit s ostatním textilním doplňky, aby byla ložnice dokonale sladěná.

Závěr

Výše uvedené vlastnosti tohoto prostěradla jsou jasným důkazem pro tuto kvalitní investici do vaší ložnice. Pokud chcete mít pod kontrolou stav své matrace, doporučujeme zakoupit tento produkt. Mohou si ho dovolit jak jednotlivci, tak i rodiny s výhodnou cenovou nabídkou. Můžete si ho zakoupit na této adrese.

Bellatex Jersey prostěradlo s elastanem - modrá, velikost 160 x 200 cm

Publikováno
V rubrikách SYPKA