Béžový koberec Narma Vivva s unikátním vzorem a oboustranným použitím (250 x 80 cm)


Béžový koberec Narma Vivva s unikátním vzorem a oboustranným použitím

V zimě ochrání před prochladnutím, v létě ho zase využijete jako prvek, který pohltí hluk. Třeba dupajících dítek při hře na honěnou. Koberec je zkrátka neskutečně všestranným kouskem, který by neměl v žádné domácnosti.

Proč právě Narma?

Narma je značka, která sídlí v estonské Lihule, kde už od roku 1992 vyrábí výjimečně stylové koberce. Koberce tak oblíbené, že se Narma řadí mezi špičky v oboru!
Při své tvorbě tu kombinují léty nasbírané zkušenosti s nikdy nekončícími inovacemi, a co se designu týče, vsází především na zajímavé vzory.

Oboustranné koberce s originálními vzory

Tyhle koberce nejsou jen tak ledajaké! Jsou oboustranné a je jen na vás, který vzor si zamilujete a ozdobíte jím svůj domov. Koneckonců, proč oba nestřídat podle nálady nebo třeba ročního období? Jedna ze stran se vždy pyšní nadčasovými pruhy, ta druhá pak krásným, do detailu propracovaným vzorem. Obě strany barevně dokonale ladí.

Béžový koberec Narma Vivva je právě jedním z těchto výjimečných kousků. Má rozměry 250 x 80 cm a jeho krásný, do detailu propracovaný vzor z něj dělá skutečný unikát. Pokud hledáte něco, co vás potěší nejen krásou, ale i praktičností, neváhejte! Béžový koberec od Narmy je tu pro vás.

Klikněte sem a objednejte si ho ještě dnes!

Kvalitní materiály pro dokonalost vašeho interiéru

Hlavním materiálem každého kousku je pak vždy přírodní bavlna, která byla navíc získána způsobem přívětivým k životnímu prostředí. Bavlna je následně tkaná 2 způsoby: buklé (příze s povrchem ztvárněným smyčkami, očky nebo nopkami) či žinylka (příze housenkovitého tvaru).

Podložka Metro

Upozornění: Koberec není protiskluzový, pro docílení této vlastnosti je však možné dokoupit podložku Metro od stejnojmenné značky.

Bezový vzorovaný oboustranný koberec Narma Vivva

Závěr

Béžový koberec Narma Vivva je kousek, který si zamilujete. Unikátní vzor vám udělá radost každý den a jeho oboustrannost vám umožní měnit atmosféru v místnosti podle nálady či ročního období. Kvalitní materiály jsou zárukou, že vám koberec vydrží po mnoho let. Ne

Publikováno
V rubrikách SYPKA