Bílá knihovna s dekorem dubu 96×171 cm Oslo – Germania – dokonalý doplněk pro váš interiér

Kolekce nábytku Oslo se pyšní přesnými liniemi, běloskvoucím povrchem v kombinaci s dubovým dřevem a precizním zpracováním nejvyšší německé kvality. Snadno se kombinují nejen mezi sebou, ale též s dalším nábytkem.

Hledáte stálici vašeho interiéru? Našli jsme ji pro vás. Bílá knihovna s dekorem dubu 96×171 cm Oslo – Germania. Dokonalý doplněk pro váš interiér, který nejenom zaujme svým moderním vzhledem, ale také svou funkcionalitou.

Německá kvalita

Německá značka s příhodným názvem Germania se zasvětila své existenci výrobě prvotřídního nábytku, který vydobude Německu slávu ve světě nábytku. Nic nedělají polovičatě, dbají na každičký detail a inspirují se severským designem a jeho čistými liniemi. Výsledek pak stojí za to.

Funkčnost na prvním místě

Knihovna má celkem pět polic, z toho jedna je uzavřená dvířky s dekorem dubu. Díky tomu máte možnost skladovat své věci v uzavřeném prostoru, ale stále neztrácet na stylovosti. Maximální nosnost užších přihrádek je 12 kg, těch širších pak až 17 kg.

Praktické rozměry

S rozměry 96×171 cm se knihovna hodí skvěle do menších i větších prostor. Bílá barva navíc dodává vašemu interiéru na lehkosti a svěžesti. A pokud hledáte další kus nábytku do vašeho obývacího pokoje, doporučujeme se podívat na další kusy z kolekce Oslo.

Dopřejte si prvotřídní nábytkový kousek z Německa. Objednávejte nyní na nabyteklevneji.cz.

Bílá knihovna s dekorem dubu

Krása spočívá v jednoduchosti a tuto knihovnu rozhodně nelze popřít. Nechte ji vstoupit do svého interiéru a přinést mu svou jedinečnou atmosféru a styl.

Publikováno
V rubrikách SYPKA