Designové závěsné svítidlo Dieter Knoll v délce 20/120 cm


Závěsné svítidlo pro moderní interiéry

Dieter Knoll je výrobce luxusního nábytku, doplňků a osvětlení a jeho závěsné svítidlo v délce 20/120 cm je skvělou volbou pro každý moderní interiér. Svítidlo, vyrobené z kovu a kouřového skla v černé barvě, okouzlí svým minimalistickým a elegantním designem.

Závěsné svítidlo je navrhováno tak, aby bylo co nejmultifunkčnější. Díky délce 20/120 cm se hodí do různých prostorů od kuchyně až po obývací pokoj. Světelný zdroj přitom tvoří žárovka E27 s maximální výkonovou spotřebou 60 W.

Jaký materiál byl pro svítidlo zvolen

Kov a kouřové sklo jsou hlavní materiály, ze kterých bylo závěsné svítidlo Dieter Knoll vyrobeno. Díky tomu působí svítidlo robustně a moderně a snadno se kombinuje s dalšími kusy nábytku v interiéru. Jedná se o materiály, které jsou mimořádně odolné a kvalitní, takže se můžete spolehnout na jejich vysokou životnost.

Výhody závěsného svítidla Dieter Knoll

Proč si zvolit právě toto designové závěsné svítidlo od Dieter Knoll?

  • Závěsné svítidlo v délce 20/120 cm je ideální pro různé prostory
  • Minimalistický a moderní design se hodí do každého moderního interiéru
  • Svítidlo je vyrobeno z kvalitních a odolných materiálů
  • Závěsné svítidlo je velmi snadné na instalaci

Závěr

Zkrátka a dobře, designové závěsné svítidlo Dieter Knoll v délce 20/120 cm by nemělo chybět v žádném moderním interiéru. Skvěle se hodí do kuchyní, obývacích pokojů, ale i do jiných místností, kde je potřeba kvalitní a moderní osvětlení.

Pokud vás produkt zaujal, neváhejte navštívit stránky interiero.cz a objednat si ho online!

Designové závěsné svítidlo Dieter Knoll

Přidejte si kus luxusu do vašeho interiéru s designovým závěsným svítidlem Dieter Knoll v délce 20/120 cm. Rozjasní váš prostor a dodá mu jedinečný vzhled.

Publikováno
V rubrikách SYPKA