Elegantní pohovka Hoorns Tergi – perfektní volba pro váš obývací pokoj

Pohovka Tergi představuje zajímavý designový kousek v moderním stylu. Kombinace čalouněného sedáku z recyklované kůže a stabilní kovové podnože tvoří velmi atraktivní spojení. Pohovka Tergi zútulní váš interiér a dodá mu osobitou atmosféru.

Hoorns Tergi pohovka

Moderní a elegantní design

Pohovka Tergi patří mezi moderní nábytek, který dodá vašemu obývacímu pokoji nejen praktický prvek, ale také atraktivní vzhled. Elegantní design pohovky okouzlí každého návštěvníka a pomůže vytvořit krásné a moderní prostředí.

Kvalitní a odolné materiály

Pohovka Tergi je vyrobena z přírodních a kvalitních materiálů, které splňují vysoké nároky na odolnost a trvanlivost. Čalouněný sedák z recyklované kůže dodává pohovce příjemný a měkký povrch, který oceníte při dlouhých večerech strávených v obývacím pokoji.

Hoorns Tergi detail

Kovová podnož a stabilní konstrukce

Kovová podnož a stabilní konstrukce zajišťují bezpečný a pohodlný posed a zaručují dlouhou životnost pohovky. Tento designový kousek je vhodný pro různé interiéry a dokáže krásně dotvořit váš obývací pokoj.

Další informace o pohovce Tergi

Pohovka Tergi je dodávána s podnoží v černé barvě, celkové rozměry činí 110 x 76 x 69 cm (š x v x h) a sedák má výšku 41 cm. K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem.

Pokud hledáte moderní a kvalitní pohovku, která bude skvěle ladit s vaším interiérem, rozhodně sáhněte po pohovce Tergi. Můžete si ji zakoupit na stránkách www.nabytekprozivot.cz za velmi atraktivní cenu.

Publikováno
V rubrikách SYPKA