Gingko Booklight: Originální stolní lampa vypadající jako kniha

Přečtěte si příběhy psané světlem. Originální lampa Gingko vám přináší pohádkově stylové osvětlení.

Nejnovější počin od značky Gingko

Hravost a originalita je značce Gingko vlastní. Tentokrát se můžete nechat okouzlit přenosnou lampou, která je k nerozeznání od knihy nebo zápisníku. Výrobce zařadil další kreativní světelný prvek do své nabídky a lampa Gingko Booklight se tak stala neobyčejnou součástí domácnosti pro milovníky originálního designu.

Designový světelný kruh

Lampu můžete dokonce tvarovat a vytvořit z ní designový světelný kruh. Vzhled lze přizpůsobit prostředí, kde je lampa právě využívána. Lampa se skvěle hodí nejen jako dekorativní osvětlení, ale také jako noční světlo. Světelný zdroj je velmi úsporný a stále poskytuje nutnou intenzitu osvětlení.

Schování do knihovny

Pokud budete chtít lampu schovat, stačí ji složit a zařadit do vaší osobní knihovny. Díky jejímu tvaru je dokonalým společníkem k večernímu čtení knih. Díky interaktivnímu nastavení světla a úspornému výkonu poskytuje lampa požadovaný komfort pro čtení. Už si nemusíte lámat hlavu nad tím, kam dát další knihu – s Gingko Booklight si vytvoříte množství virtuálních knih, které vám poslouží i jako stylová ozdoba místnosti.

Dostaňte se do rozhovoru s dizajnérem Kyuho Songa

Baterie v lampě vám po plném nabití vydrží 6-8 hodin, v závislosti na využívání. USB nabíjecí kabel je samozřejmě součástí balení. Pokud byste se chtěli dozvědět víc o náhubcích Kjuho Songu, nebo byste si je chtěli zakoupit, navštivte webovou stránku nabytekprehledne.cz.

Úsporný elegán pro každou místnost

Gingko Booklight je vhodná jako osvětlení pro každou místnost. Vyřešíte s ní mnoho problémů a vytvoříte si množství nových možností. Nejedná se pouze o běžnou lampu, ale o inovativní prvek, který váš domov rozjasní a dodá mu příjemnou, hravou atmosféru.

Gingko Booklight

Nechte se unést kouzlem lampy ve videu:

Publikováno
V rubrikách SYPKA