Hnědé křeslo Nido – elegantní a pohodlné sedadlo od Karup Design

Vytvořte si během pár sekund půlkruhovou pohodlnou podložku určenou k odpočinku, podřimování nebo hraní si.

Vyberte si kvalitní nábytek, který bude elegantní a zároveň pohodlný. Hnědé křeslo Nido od značky Karup Design je právě takové sedadlo, které vám poskytne vše, co od moderního nábytku očekáváte.

Hnědé křeslo Nido

Ve složeném stavu Nido tvoří takové hnízdečko, malý kokon, ve kterém se příjemně lebedí, čtou knížky, e-maily na tabletu nebo telefonuje s přáteli. V rozloženém stavu zase nabízí prostor pro meditaci i zábavu.

Nido je sedadlo, které je založeno na jednoduchém principu. Na zadní straně najdete pásky na suchý zip, takže rozložení a složení křesla zvládnou i vaše děti. S křesílkama dvě si navíc můžete vytvořit větší kruhovou podložku, kterou pak mohou využít společně s kamarády.

Celý systém rozložení je založen na jednoduchém principu. Na zadní straně najdete pásky na suchý zip, takže to zvládnou i vaše děti. Pokud si navíc pořídíte křesílka dvě, můžete je spojit a vytvořit si tak větší kruhovou podložku.

Využijte jednoduchost a praktičnost systému rozkládání a skládání křesla Nido. Stačí, když vytáhnete pásky na suchý zip a sedadlo se jemně rozvine. Stejně tak jednoduše se složí zpět a vytvoří tak půlkruhový tvar, který je skvělý pro každodenní odpočinek.

Hnědé křeslo Nido v rozloženém stavu

Výplň křesílka tvoří pěnové jádro obalené cupovanou vlnou pro měkčí pocit. Potah je vyroben z textilie z kolekce Linoso, která je jemná a příjemná na dotyk, zároveň je ale velmi odolná. Potah nelze sejmout, ale snadno ho vyčistíte pomocí mokré houbičky nebo tepovače.

Křeslo Nido je vyrobeno s ohledem na vaše pohodlí a zdraví. Výplň tvoří kvalitní pěnové jádro obalené cupovanou vlnou, která poskytuje měkkost a pohodlí během dlouhých večerů u televize. Potah je vyroben z textilie z kolekce Linoso, která je nejen jemná na dotyk, ale také velmi odolná proti poškrábání a opotřebení. Ať už využijete křeslo Nido pro čtení, meditaci

Publikováno
V rubrikách SYPKA