Ipuro difuzér s vůní citronové trávy a limetky, objem 75 ml

Ipuro difuzér je jedním z nejoblíbenějších variant osvěžovačů vzduchu. Jeho specifikem je, že nepotlačuje zápachy, ale nahrazuje je příjemnou, přirozenou vůní. K dispozici je ve velikosti 75 ml, což zajišťuje dlouhodobé použití bez nutnosti častého doplňování.

Co to je citronová tráva?

Citronová tráva je druh rostliny s výraznou, svěží vůní. Pochází z Asie, ale pro svou chuť a vůni je oblíbená po celém světě. Kromě použití v kosmetice a v kuchyni se citronová tráva využívá také jako léčivá bylina.

Limetka – vůně plná vitamínu C

Limetka je druh citrusového ovoce se silnou, osvěžující vůní. Obsahuje velké množství vitamínu C a svými antibakteriálními vlastnostmi pomáhá bojovat proti nachlazení a chřipce. Díky svému obsahu antioxidantů obrací procesy stárnutí a zlepšuje imunitní systém.

CLASSIC – CACHEMIRE – 75 ML

Ipuro difuzér s citronovou trávou a limetkou patří mezi klasické varianty. Vůně Cache’mire je od roku 2013 oblíbenou kombinací pro svou zářivost a sílu. Diorituje jak ve vnitřních prostorech bytu, tak i v kanceláři.

Chcete si také pořídit Ipuro difuzér se vůní citronové trávy a limetky? Mrkněte na tento odkaz zde .

Ipuro difuzér

Přírodní vůně v kombinaci s moderním designem – to jsou Ipuro difuzéry. Své bydlení nebo pracovní prostředí můžete díky nim obohatit o propracovaný a příjemný parfém.

Publikováno
V rubrikách SYPKA