Koberec Bonami Selection Ziggie: Originální design pro váš domov v rozměru 120 x 180 cm

Jelikož věříme, že si zasloužíte jen to nejlepší, přinášíme pro vás exkluzivně značku Bonami Selection. Ta při výrobě svých produktů dbá na výběr praktických a zároveň kvalitních materiálů a jejich následné pečlivé zpracování.

Výjimkou není ani tento koberec z kolekce Ziggie, jenž svým rafinovaným vzhledem vnese svěží vítr do obýváku, ale i ložnice. Vyroben je z polypropylenových vláken se speciální povrchovou úpravou heat-set frisé, díky které se dočkáte větší odolnosti, vyšší hustoty vláken a tím pádem nezaměnitelné jemnosti pro vaše bosé nožky. Skvěle se navíc hodí i do místností vybavených podlahovým topením.

Upozornění: S ohledem na výrobní proces se výsledný design může lehce lišit od ilustračních fotografií.

Koberec Bonami Selection Ziggie: Praktický doplněk s originálním designem

Prostorová úprava vašeho domova je důležitá a může mít vliv na vaší náladu a pohodu. Pokud hledáte způsob, jak rozzářit prostor, doporučujeme vám náš koberec Bonami Selection Ziggie. Jeho originální design a praktická funkčnost jsou spojeny v jednom.

Koberec Bonami Selection Ziggie 120 x 180 cm

Koberec Bonami Selection Ziggie: Odolný a příjemný na dotek

Když hledáme koberec, nejenže hledáme krásný vzhled, ale i odolnost a příjemnost na dotek. S koberecem Bonami Selection Ziggie nemusíte volit mezi těmito vlastnostmi. Polypropylenová vlákna s úpravou heat-set frisé jsou kvalitní a odolná proti poškození, zároveň je koberec příjemný na dotek.

Díky rozměru 120 x 180 cm se koberec hodí do menších i větších místností. Můžete ho umístit do obývacího pokoje, ložnice nebo kanceláře. Koberec se skvěle hodí ke světlým interiérům, ale i k tmavším barevným kombinacím.

Koberec Bonami Selection Ziggie: Skvělá volba pro místnosti s podlahovým topením

Zajímá vás, zda se koberec Bonami Selection Ziggie hodí pro místnosti s podlahovým topením? Ano, skvěle se hodí. Vlákna jsou navržena tak, aby byly odolná proti teplu a zároveň zajišťovala tepelnou izolaci s podlahou a tím pádem i menší spotřebu energie.

Vytvořte si originální domovovou atmosféru s koberecem Bonami Selection Ziggie a nenechte jeho krásný vzhled ujít. Objednejte si ho na stránkách velkynabytek.cz již dnes!

Koupit koberec Bonami Selection Ziggie 120 x 180 cm

Publikováno
V rubrikách SYPKA