Krásné květinové závěsy Eiffelovky – rozměr 140 x 250 cm


Úvod

Závěsy patří k nedílné součásti útulné domácnosti. Závěs má především omezit pronikání světla, ale samozřejmě musí plnit i dekorativní funkci. Každá barva i motiv dodají místnosti jinou atmosféru a kvalitní materiál zajistí dlouhodobou životnost závěsu. Květinové vzory jsou v poslední době velmi populární. Proto Vám přinášíme náš nový produkt – závěs Eiffelovka květy 140 x 250 cm.

Specifikace produktu

Závěs Eiffelovka květy má rozměr 140 x 250 cm. Květinový motiv dodá Vaší místnosti romantický styl a atmosféru. Materiál závěsu je kvalitní a pevný, takže bude sloužit po mnoho let. Závěs je vyroben z polyesteru, který se snadno udržuje v čistotě. Jeho hmotnost je cca 100 g/m². Závěs je opatřen 8 kovovými kroužky pro snadné zavěšení.

Jak vybrat správný závěs?

Při výběru závěsu je důležité mít na paměti několik faktorů. Nejdůležitější faktor je rozměr závěsu. Pokud je místnost menší, zvolte menší závěs, který opticky zvětší prostor a neuzavře ho. Barva závěsu by měla být v souladu s barvami místnosti a dodávat do ní harmonii. Materiál závěsu určuje jeho životnost a použitelnost.

Závěr

Při výběru závěsu nezapomeňte na jeho funkčnost a dekorativnost. V naší nabídce najdete mnoho různých motivů a barev závěsů, které poskytnou Vaší místnosti zcela nový vzhled. Závěs Eiffelovka květy 140 x 250 cm je skvělou volbou pro romantické duše. Navštivte naši stránku na adrese www.crosta.cz a nakupujte s námi s důvěrou!

květinový závěs

Přejeme Vám mnoho radosti s novým závěsem!

Publikováno
V rubrikách SYPKA