Manšestrová rohová pohovka Lafayette v hořčicové barvě – luxusní kus od Bobochic Paris

Pohodlně se usaďte do pohovky Lafayette a užijte si zasloužený odpočinek. Toho se vám dostane ve formě příjemného manšestrového čalounění, pěnové výplně a v neposlední řadě čistého designu, který doplní moderní interiéry.

Čalounění v hořčicové barvě nebo v jiné volbě

Pohovka Lafayette má dva rohy, takže si můžete vybrat, zda chcete orientaci na pravý nebo levý roh. Dále si můžete zvolit, zda chcete hořčicovou barvu, či jinou volbu. Pohovka je lákavá i v šedé, hnědé nebo béžové barvě, takže si můžete jistě najít to pravé pro váš domov.

Manšestrovní čalounění dodává pohodlné sedení, navíc je to moderní designový prvek, který zaujme každého návštěvníka. Je to také snadno udržovatelné čalounění. Pokud se na něj něco přeleje, není třeba panikařit, stačí použít vlhký hadřík a neuplynou ani dvě minuty a pohovka vypadá jako nová.

Fungování a jakost pohovky Lafayette

Pěnová výplň je příjemná na sedání a zaručuje správné držení tvaru pohovky. Uvidíte, že pohovka si udrží svůj tvar a nezměkne ani po letech používání. Konstrukce pohovky je stabilní a bezpečná, takže může být použita i v domácnostech s dětmi.

Tato rohová pohovka od Bobochic Paris je spojením kvality a cenové dostupnosti. V naší nabídce ji máme za bezkonkurenční cenu. Vůbec není třeba takovouto pohovku hledat v katalogech dražších značek. Bobochic Paris kombinuje kvalitu, styl a pohodlí za realistickou cenu.

Navštivte naše stránky a objednejte si svou pohovku Lafayette ještě dnes.

Zámek Lafayette

Komu neznámý jméno Lafayette? Šlechtická rodina Lafayette pocházela ze severní Francie a měla svůj hrad. V anglicky mluvících zemích je zámek Lafayette známý jako Markree Castle. Je to jistě vhodný standard pro náš kus nábytku, který je zcela v souladu s nápadem domova.

Pohovka Lafayette

Pohovka Lafayette – Objednejte si ji nyní!

Publikováno
V rubrikách SYPKA