Moderní jídelní židle WHITAKER v šedé barvě pro elegantní interiér

Ještě nedávno se jídelní židle řadily mezi průměrný nábytek, který sloužil pouze k jednomu účelu – usadit hosty ke stolu. Dnes už ale nikdo neříká „jen jídelní židle“, protože se z nich staly zajímavé prvky interiéru. A mezi nimi vynikají právě ty, které jsou elegantní, moderní a pohodlné – jako třeba jídelní židle WHITAKER.

Jídelní židle WHITAKER: design všude kolem sebe

Jídelní židle WHITAKER svým provedením krásně zapadne do každého moderního interiéru, ať už se jedná o byt, dům nebo jinou nemovitost. Všechno totiž začíná výběrem správné barvy – a právě šedou barvu si mnoho lidí oblíbilo pro její neutrálnost a snadnou kombinovatelnost.

Samozřejmostí židlí WHITAKER je pak kvalitní povrch lakování, který je odolný proti poškrábání a vypadá velmi elegantně. Sametová látka pak dělá z židle skutečný designový klenot.

Pohodlí, které si zamilujete

Vždyť co je nejdůležitější na jídelní židli? Samozřejmě její pohodlí! A právě to si u židlí WHITAKER zaručeně zamilujete. 47 cm vysoké sedadlo je vyrobeno z pěnového polstru a poskytuje nejenom velmi pohodlné sezení při jídle, ale i při čtení knih nebo surfování po internetu.

Židle WHITAKER se vyznačuje také velmi praktickým tvarem, který umožňuje snadnou manipulaci i při úklidu. Díky tomu, že je židle dodávána v demontu, ji lehce složíte a sestavíte (návod k montáži je součástí balení).

Přednosti jídelní židle WHITAKER v kostce

  • Krásné a moderní provedení
  • Univerzální barva, kterou snadno zkombinujete s ostatními prvky
  • Odolný lakovaný povrch
  • Pohodlné sametové sedadlo vysoké 47 cm
  • Jednoduchá manipulace i při úklidu
  • Dodání v demontu s návodem k montáži
  • Dvouletá záruka

Již brzy si můžete do svého interiéru pořídit jednu nebo hned několik jídelních židlí WHITAKER ve šedé barvě. Nákup můžete uskutečnit ve zcela bezpečném prostředí online obchodu kupsinabytek.cz, kde si můžete být jisti nejenom vysokou kvalitou nábytku, ale také špičkovým zákaznickým servisem.

Jídelní židle WHITAKER v šedé barvě

Tak neváhejte a zařiďte si svůj jídelní kout podle nejnovějších trendů s jídelními židlemi WHITAKER!

Publikováno
V rubrikách SYPKA