Moderní kusový koberec Lambada v grafickém designu – průměr 80 cm

Jednobarevné koberce z řady Lambada od výrobce Obsession jsou novinkou pro rok 2020. Jedná se o koberce typu shaggy s 35 mm vysokým vlasem, které nabízí opravdu velmi dobrý komfort. Oblíbíte si je pro jejich měkkost, jemnost a příjemnost na dotek, a proto se hodí zejména do ložnic a do obývacích pokojů. Dostupné jsou v několika barevných odstínech a seženete je v kruhovém i obdélníkovém provedení. Vyrábí se ze 100% polyesterového vlákna.

Kusový koberec Lambada v grafickém designu

Mezi novinkami této řady nechybí ani kusový koberec Lambada 835 Graphite kruh 80m80 s průměrem 80 cm. Tento koberec vyniká moderním grafickým designem, který okamžitě přiláká vaši pozornost. Skvěle se hodí do moderních interiérů a dokonale doplní váš styl.

kusový koberec Lambada v grafickém designu

Tento kusový koberec je vyroben ze 100% polyesterového vlákna, které zaručuje odolnost a snadnou údržbu. Stačí ho jednoduše vysát a v případě potřeby vyčistit speciálním čističem, který můžete zakoupit právě u nás na našem eshopu. Navíc, díky svému průměru 80 cm se hodí do menších prostorů, jako jsou předsíně nebo chodby.

Vyberte si barevný odstín

Kusový koberec Lambada 835 Graphite kruh 80m80 je dostupný v šedé barvě, která je stále velmi oblíbená a hodí se ke všem možným barvám nábytku. Pokud však preferujete jinou barvu, máme pro vás široký výběr barevných odstínů, které vám určitě padnou do oka. Vyberte si koberec, který bude dokonalým doplňkem vašeho domova.

kusový koberec Lambada v grafickém designu

Nebojte se experimentovat s barvami a vytvořte si svůj jedinečný interiér. S kusovým koberecem Lambada 835 Graphite kruh 80m80 to jistě bude hračka. Navíc ho můžete využít i jako důležitý prvek při dekorování pokojů, například na poličku nebo na konferenční stolek. Kreativně využívejte jeho krásný design a užijte si spoustu radosti a pohodlí, které vám bude nabízet.

Nakupujte u nás na nabytekted.cz a pořiďte si kusový koberec Lambada, který vám doplní váš moderní interiér.

Publikováno
V rubrikách SYPKA