Moderní rohová sedačka Cocone: pohodlnost a styl v jednom

Sedací souprava Cocone je moderní sedací souprava v kvalitním provedení, která spojuje pohodlí a styl. Jeho mimořádné vlastnosti jsou rozkládací lůžko a úložný prostor. Zároveň se jedná o sedačku, která se nehodí jen do obývacího pokoje, ale také do jakékoli jiné místnosti.

Univerzální pravo-levý roh

Univerzální pravo-levý roh Cocone je bezesporu velkým plusem této sedací soupravy. Díky tomuto prvků lze sedačku umístit kamkoli a bude se perfektně hodit do interiéru.

Rozkládací včetně úložného prostoru

Jako již bylo zmíněno, sedací souprava Cocone disponuje rozkládací funkcí, a to i s úložným prostorem. V případě potřeby se z pohodlné sedačky stane prostorné lůžko, kde se pohodlně vyspí i větší návštěva.

Úložný prostor je pak ideálním řešením pro ukládání všech možných věcí, které by vám jinak zabíraly cenné místo v bytě.

Jaký má potah?

Tento model dodáváme v kvalitní režné látce Enjoy.

Nepropásněte neopakovatelnou akci na sedačku Cocone!

Není to jen cena, proč byste si měli pořídit Cocone. Je to také kvalita a estetika.

Jak se říká – kdo platí, ten vybírá. Ale my vám slibujeme, že sedací souprava Cocone vás rozhodně nezklame.

Stabilní dřevěná konstrukce

Lidské tělo je stavěné tak, aby sedělo pohodlně a zdravě. Stejně tak by měla být i sedačka, na které trávíme často velkou část svého volného času.

Sedací souprava Cocone disponuje stabilní dřevěnou konstrukcí, která zaručuje pohodlné sezení a zároveň jistotu, že sedačka vydrží mnoho let bez výrazného opotřebení.

Parametry:

  • 252x179cm
  • Výška: 91cm
  • Plocha po rozložení: 220x116cm

Sedačka Cocone

Cocone je tedy ideálním řešením pro vaši domácnost, pokud hledáte moderní, pohodlnou, kvalitní a stylovou sedačku, která navíc disponuje řadou užitečných funkcí. Nenechte si ujít neopakovatelnou akci na Cocone a pořiďte si tuto výjimečnou sedací soupravu už dnes. Koupit ji můžete na stránkách kupsinabytek.cz.

Publikováno
V rubrikách SYPKA