Monee – Umění na skle: sklenice na jídlo a pití s originálním designem (rozměry 20/20 cm)


Monee – Umění na skle: sklenice na jídlo a pití s originálním designem

Monee je značka, která vyrábí jedinečné obrazy na skle se zajímavými motivy. Jejich produkty jsou nejen krásné, ale také praktické, protože můžete na nich podávat jídlo i pití. Pokud hledáte originální doplněk do vašeho bydlení a zároveň chcete něco praktického, může být obraz na skle od Monee tou pravou volbou.

MOTIV: VÍNO

Tento konkrétní obraz na skle má rozměry 20/20 cm a na něm je zobrazen motiv vína. Sklenice na pití ve tvaru šálku jsou zobrazeny v detailu a celý obraz působí velmi realisticky.

OBRAZ NA SKLE, jídlo & pití, 20/20 cm – MOTIV: VÍNO, – SKLO, – Š/V: 20/20 CM

SKLO

Obraz je vyroben na kvalitní skleněné desce, která umožňuje, aby motiv vynikal v plné kráse. Sklo je odolné a není třeba se bát, že by se snadno poškodilo. Navíc lze obraz snadno umýt, takže pokud se na něj něco polije, není třeba se bát o jeho zachování.

Obraz na skle s motivem vína

Š/V: 20/20 CM

Obraz má rozměry 20/20 cm, což je ideální velikost pro podávání jídel a nápojů. Navíc se takový obraz pěkně hodí do moderního bydlení, kde je oblíbený minimalismus a jednoduchost.

Pro více informací o tomto produktu můžete navštívit stránky codina.cz, kde najdete nejen tento, ale i další obrazy na skle od značky Monee.

Obraz na skle s motivem vína a sýru

Zdroj obrázku: Pixabay.com

Publikováno
V rubrikách SYPKA