Nová příjemná deka BERÁNEK s vločkou, velikost 150 x 200 cm

Deka Beránek

Deka Beránek je vyrobena z mimořádně jemného mikroflanelu, který je lehký a přitom krásně hřeje. Je to velká a hebká deka, která Vám poskytne příjemnou ochranu před zimou. Deka BERÁNEK s vločkou je k dostání v online obchodě s nábytkem. Najdete ji pod odkazem na konci článku.

Snadná údržba

Deka BERÁNEK s vločkou má gramáž 410g/m2 a je vyrobena z 100% polyesteru, díky čemuž je snadno omyvatelná a rychle schnoucí. Lze ji mýt v pračce na 40°C, což usnadní její údržbu a prodlouží její životnost.

Mnohostranné využití

Tuto deku můžete použít na přikrytí, ale i jako přehoz na postel, na křeslo nebo na pohovku. Je to vzdušná a měkká deka, kterou si můžete vzít do obývacího pokoje, na terasu, na chalupu nebo do jiného prostoru v interiéru nebo exteriéru.

Příjemný společník

Tento produkt je vhodný pro alergiky, protože se snadno myje a usychá. Budete se moci cítit komfortně, když budete nejlépe vychutnávat tento krásný výrobek. Dejte si pozor na to, že byste se ji mohli nechat. Je to něco, co se bude hodit v každém domácnosti.

Technické údaje

  • Rozměr: 150 x 200 cm
  • Materiál: 100% polyester
  • Gramáž: 410 g/m2
  • Možnost praní na 40 ºC

Obsah balení

1 x deka

Přejete si zakoupit tuto příjemnou deku BERÁNEK s vločkou? Navštivte online obchod s nábytkem a zkušeností na https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/deka-150-x-200-cm-beranek-vlocka.

Publikováno
V rubrikách SYPKA