Novinka: Rozkládací pohovka GRAHAMIA 06 v elegantní světle šedé látce


Čalouněná rozkládací pohovka

Rozložitelnost a pohodlnost

Nová rozkládací pohovka GRAHAMIA 06 je cenově dostupný kousek nábytku, který zaujme nejen svým elegantním designem, ale také svou praktičností. S pohovkou GRAHAMIA 06 si vytvoříte dokonalý relaxační prostor, který můžete využít k odpočinku po náročném dni, čtení oblíbené knihy nebo k poslechu hudby.

Luxusní materiál a moderní design

Pohovka GRAHAMIA 06 má moderní design s elegantními liniemi. Vybírat lze z několika barevných variant, ale nejoblíbenější je světle šedá látka Monolith 84. Tato látka je velmi odolná a snadno se čistí, takže se nemusíte bát, že by se na pohovce uhnízdily nečistoty.

Prostorná pohovka pro více osob

Rozměr pohovky je 245 x 85 x 97 cm, což je dostatečně velký prostor pro pohodlné sezení a relaxaci. Díky rozložitelnosti pohovky na spaní (rozměr 195 x 125 cm) se stává ideální možností i pro přespání hostů nebo pro více členů rodiny.

Navíc, pohovka GRAHAMIA 06 disponuje očalouněnými zády, takže ji můžete umístit kdekoliv v prostoru, aniž byste se museli bát, že záda pohovky nebudou vkusná a estetická.

Pohodlí a kvalitní zpracování

Pohovka GRAHAMIA 06 má hloubku sedu 79 cm a výšku sedu 40 cm, což zajišťuje maximální pohodlí při sezení. Pohovka je navíc opatřena nožkami s výškou 3 cm, které jí dodávají šmrnc a zajišťují stabilitu a pevnost.

Rozkládací pohovka GRAHAMIA 06

Snadná montáž

Pohovka GRAHAMIA 06 je dodávána v demontu, ale návod k montáži je velmi jednoduchý a intuitivní, takže ji snadno a rychle poskládáte dohromady. Pokud si přejete doručení a montáž, můžete si to zvolit jako příplatkovou službu u nákupu.

Pokud tedy hledáte moderní a praktický kousek nábytku, který bude elegantně zapadat do vašeho interiéru a zároveň bude skvělým místem k odpočinku, je pohovka GRAHAMIA 06 ta správná volba pro vás. Vyzkoušejte ji a uvidíte, že se stanete jejím nadšeným uživatelem.

Publikováno
V rubrikách SYPKA