Novinka v knihovnách: Knihovna se zásuvkou CORONA vosk pro dokonalou ochranu vašich knih!


Knihovna se zásuvkou CORONA vosk

Popis knihovny se zásuvkou CORONA vosk

Knihovna se zásuvkou CORONA v provedení masiv borovice, voskovaná v medovém odstínu, se bude vyjímat v obývacím pokoji či v pracovně zařízené nábytkem Corona, jehož je součástí. Knihovna obsahuje zásuvku s kovovými úchytkami. Na police vystavíte knihy a do zásuvky uložíte drobné věci či dokumenty.

Nižší knihovna

Nižší knihovna je skvělá k vystavení a uložení knih i suvenýrů. Knihovna se zásuvkou CORONA v provedení masiv borovice, voskovaná v medovém odstínu, se bude krásně vyjímat v obývacím pokoji či v pracovně zařízené právě masivním nábytkem Corona, jehož je součástí. Knihovna obsahuje jednu zásuvku s kovovými ozdobnými úchytkami. Do komody, na police vystavíte knihy a do zásuvky uložíte drobné věci či dokumenty.

Možnosti umístění knihovny se zásuvkou

Nízká knihovna bude po ruce u pracovního stolu, důležité knihy a dokumenty budete mít u sebe. V obývacím pokoji ji lze umístit do čtecího koutku, či vedle televize, jako součást obývací stěny. Nižší knihovnu však lze umístit i k lůžkům Corona. Rustikální nábytek bude vypadat skvěle v každém pokoji.

Knihovna se zásuvkou CORONA vosk

Zajímavostí je, že knihovna se zásuvkou CORONA není jen praktická, ale také velmi krásná a může sloužit jako dekorace v interiéru.

Pro více informací navštivte stránku produktu na www.isolund.cz.

Publikováno
V rubrikách SYPKA