Revoluční křeslo Falco Replay v tmavě hnědé barvě

Křeslo Replay je skvělým doplňkem k rohové sedací soupravě Replay, kterou také najdete v naší nabídce. Výplň sedáku tvoří pružiny bonell a faliste s kvalitní PUR pěnou. Tato kombinace Vám zajistí pohodlné sezení. Pro větší pohodlí je křeslo vybaveno výškově nastavitelnou opěrkou hlavy. Křeslo je potaženo kvalitní potahovou látkou v kombinaci barev tón v tónu.

Odkaz na křeslo: https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/falco-kreslo-replay-tm-hnede-3

Pohodlné sezení

Díky kombinaci pružin a PUR pěny bude Vaše sezení na křesle Replay skutečně pohodlné. Sedák křesla se dokonale přizpůsobí Vašemu tělu a podpoří ho tam, kde to potřebujete. S tímto křeslem tak už nebudete mít bolesti zad ani problémy s křížovou páteří.

Nastavení opěrky hlavy

Pro větší pohodlí je křeslo Replay vybaveno výškově nastavitelnou opěrkou hlavy. Díky tomu si můžete nastavit správnou výšku a oporu pro Vaši hlavu a krk. Vaše svaly se uvolní a Vy se budete moct plně soustředit na relax a odpočinek.

Kvalitní potahová látka

Křeslo je potaženo kvalitní potahovou látkou, která je velmi příjemná na dotek. Kombinace barev tón v tónu dodává křeslu stylový vzhled, který se hodí do každého moderního interiéru. Navíc je křeslo k dispozici v několika barevných provedeních, takže si můžete vybrat tu verzi, která se Vám nejvíce líbí.

Závěr

Křeslo Replay v tmavě hnědé barvě je skvělým doplňkem Vašeho domácího interiéru. Díky kombinaci pružin a PUR pěny si užijete pohodlné sezení a opěrka hlavy Vám poskytne dokonalou podporu. Navíc je křeslo potaženo kvalitní potahovou látkou v kombinaci barev tón v tónu, což dodá křeslu stylový vzhled. Prozkoumejte naši nabídku a vyberte si verzi křesla Replay, která se Vám nejvíce líbí.

Publikováno
V rubrikách SYPKA