Sada luxusních modrých polštářů s lnu Tierra Bella Honeysuckle pro dokonalý spánek

Pomocí sady dvou dekoračních polštářů značky Tierra Bella vytvoříte ve své domácnosti působivou atmosféru prosycenou útulností a velkolepým stylem. Jejich povlaky jsou vyrobeny s příměsí lnu (15%), díky kterému jsou pevné, odolné a příjemné na dotek. Povrch zdobí z jedné strany výrazný a propracovaný motiv, zatímco ta druhá sází na elegantní jednobarevné zpracování.

Vybrat si můžete z několika odstínů modré

Svěží tóny modré barvy dokonale zapadnou do jakéhokoliv interiéru, ať už tvoříte moderní styl nebo se spíše přikláněte k tradičním prvkům. Sada vás nadchne svou kvalitou zpracování i nezaměnitelným designem.

Sada luxusních modrých polštářů s lnu Tierra Bella Honeysuckle pro dokonalý spánek

Naprosto unikátní design polštářů

Polštáře mají výrazný motiv, který dodá vaší ložnici i obývacímu pokoju zajímavý charakter. Zároveň jsou tak všestranné, že snadno najdou své místo v každé místnosti. Modrý odstín se navíc skvěle hodí k ostatním dekoračním prvkům.

Sada luxusních modrých polštářů s lnu Tierra Bella Honeysuckle pro dokonalý spánek

Nenechte se odradit cenou

Zkvalitnit spánek a udělat si příjemnější prostředí už dnes nemusí být drahé. Sada Tierra Bella Honeysuckle je dostupná za velmi příznivou cenu a nabízí se tak jako skvělý dárek pro vaše blízké.

Získejte s námi krásný pokoj a dobrou náladu díky této luxusní sadě polštářů s lnu. Navíc, nyní si ji můžete objednat na našem eshopu s 10% slevou. Stačí kliknout na odkaz https://www.brega.cz/produkt/sada-2-modrych-polstaru-s-primesi-lnu-tierra-bella-honeysuckle a objednat si novou sadu polštářů ještě dnes!

Publikováno
V rubrikách SYPKA