Soška z masivního dubového dřeva Songbird Alfred od Kay Bojesen Denmark


Kdo je Kay Bojesen

Kay Bojesen je dánský návrhář a řezbář, který žil v období 1886 – 1958. Jeho nejznámějšími díly jsou právě dřevěné hračky a sošky, které se staly světoznámými díky svému jedinečnému zpracování a půvabnému vzhledu.

Jak vznikla soška Songbird Alfred

Soška Songbird Alfred byla poprvé vyrobena v padesátých letech minulého století a stala se jedním z nejslavnějších kousků od Kaye Bojesena. Její jednoduchá, avšak půvabná a příjemná silueta, jí dodává osobitou atmosféru, kterou si zamilujete.

Celá soška je vyrobena z masivního dubového dřeva , které je pečlivě vybíráno pro každý výrobek zvlášť. Dřevo pochází ze šetrně obhospodařovaných lesů, což je důležité pro zachování životního prostředí.

Proč si vybrat právě sošku Songbird Alfred

Soška Songbird Alfred je velmi unikátním kouskem a vyjadřuje líbivé a jemné zpracování, tak typické pro všechny výrobky od Kaye Bojesena. Jeho díla jsou skutečně nenahraditelná, díky nezaměnitelnému stylu, kvalitnímu provedení a dlouhé životnosti.

Nádherný vzhled sošky z masivního dřeva dodá vašemu domovu zcela nový ráz. Budete se na ni moci dívat na poličce, stolu nebo dokonce na okenní římse a každý, kdo se na ni podívá, bude nadšený z její přirozené krásy.

Kde si sošku Songbird Alfred zakoupit

Pokud se i vy rozhodnete pro tuto úžasnou sošku, můžete ji zakoupit na stránkách NaBytekHNED.cz. Jejich obchod nabízí širokou škálu kvalitního nábytku, dekorací a doplňků od největších domácích i zahraničních výrobců.

Tak neváhejte a staňte se majitelem této pohádkové sošky z masivního dubového dřeva Songbird Alfred od Kay Bojesen Denmark a udělejte si radost, kterou si užijete mnoho let.

Publikováno
V rubrikách SYPKA