Stylový a praktický TV stolek Tenzo Uno v matně šedém provedení


Stylový TV stolek Tenzo Uno je skutečný designový kousek, který zaujme již na první pohled. Právě díky neobyčejnému, modernímu designu získal ocenění za nejlepší design v rámci German Design Award 2019.

Kvalitní materiály a jedinečné detaily

Stolek je vyroben z kvalitní lakované MDF v matně šedém provedení a v kombinaci s podnoží ze stejného materiálu a s jedinečnými plastovými úchytkami do tvaru „U“ vytváří atraktivní spojení, které do vašeho interiéru vnese nádech moderního minimalismu.

Prostor pro váš inventář

Stolek je rozčleněn na 2 uzavřené a 1 otevřenou polici, kam pohodlně uložíte váš inventář. Tv stolek můžete kombinovat jakkoliv chcete, a to díky rozsáhlé řadě, která obsahuje několik druhů produktů od komod, TV stolků, pracovních stolů až po vitríny v 5 trendy barvách – bílá, šedá, hořčicově žlutá, petrolejově modrá a zelená.

Vytvořte si vlastní kombinaci u vás doma či v komerčním prostoru.

Unikátní řada Tenzo Uno

Řada Tenzo Uno je zkrátka unikát, který se skvěle hodí do moderních interiérů. Pokud hledáte praktický a současně stylový nábytek, pak je TV stolek Tenzo Uno tou správnou volbou.

TV stolek Tenzo Uno

Tento krásný TV stolek si můžete zakoupit na stránkách https://www.naradi-cz.cz/produkt/matne-sedy-lakovany-tv-stolek-tenzo-uno-137-x-40-cm-2 za atraktivní cenu.

Můžete si být jisti, že s tímto praktickým a zároveň nádherným TV stolem získáte skvělý doplněk vašeho obývacího pokoje nebo ložnice.

Publikováno
V rubrikách SYPKA