Stylový sedák Paula od Bellatex s hladkým Chevron vzorem – rozměr 38 x 38 cm

Dopřejte si to nejpohodlnější posezení. Sedák Paula od Bellatex je ideální volbou pro každou situaci, kdy potřebujete pohodlné a kvalitní sedátko s praktickými vlastnostmi.

Sedák Paula od Bellatex

Vyjímečný design s hladkým Chevron vzorem

Jak udělat z běžného sedáku stylový doplněk? Bellatex na to má jednoduchou odpověď – sázka na moderní vzorek.

Chevron vzor patří mezi nejoblíbenější moderní motivy a zcela jistě zaujme i vaše oko. Sedák Paula od Bellatex má hladký Chevron vzor a krásně ladí s každým interiérem.

Navíc si můžete vybrat z několika barevných variant, takže si najdete ten, který Vám bude nejvíce vyhovovat.

Praktické provedení a vysoká kvalita

Na čem myslí Bellatex při výrobě sedáků? Především na přidanou hodnotu. Sedák Paula od Bellatex je vyroben z kvalitního materiálu korall micro, který je hebký a příjemný na dotek.

Přidáme i nějakou praktickou vychytávku? Samozřejmě, že ano. Sedák je opatřen praktickými a pohodlnými provázky, které slouží ke snadnému přichycení k židli nebo křeslu.

Sedák Paula od Bellatex

Neméně důležitý je ale i fakt, že sedák Paula od Bellatexu je ušitý z kvalitního materiálu s vysokou odolností proti prosezení.

Snímatelný potah – hygienické a praktické řešení

Zázrak v podobě snímatelného potahu! Sedák Paula od Bellatexu je vybaven snímatelným potahem, který je zapínán na praktický zip.

To znamená, že si můžete svůj sedák Paula bez problémů vyprat a mít tak vždy čistý a hygienický posez.

Kde můžete sedák Paula využít?

Tak kam si ho tedy vezmete? Sedák můžete využít kdekoliv a kdykoliv. Domácnost, zahrada nebo chata, každý interiér zkrášlíte s několika stylovými sedáky Paula od Bellatexu.

A co práci? Přeci jen čas strávíte u počítače a u stolu … Tady máte také možnost využít svoji sedačku Paula. Dopřejte si pohodlí i u svého pracovního stolu ať už doma či v kanceláři. Navíc sedák Paula pomáhá udržet správnou polohu zad a tím předcházet bolestem zad, což ocení každý pracující dlouhé hodiny sedící u počítače.

Vyberte si svůj oblíbený vzor a objednejte si svůj sedák Paula ještě dnes!

Best Nábytek

Publikováno
V rubrikách SYPKA