Stylový světle hnědý koberec House Nordic Bombay v rozměru 180 x 120 cm


– stěžejní prvek moderního scandi stylu?

Koberce z juty, ideálně obdélníkové a čím větší, tím lepší ♥ – to jsou stěžejní prvky, které tvoří moderní severský styl. Pokud ještě nemáte v obývacím pokoji kousek z této módy, měli byste přemýšlet o investici do kvalitního kusu, který vaší místnosti dodá na útulnosti a hřejivé atmosféře. V tomto článku vám představujeme jednu z variant, konkrétně světle hnědý koberec House Nordic Bombay.

Světle hnědý koberec House Nordic Bombay

O značce House Nordic

Značka House Nordic se sídlem v Dánsku se již více než 20 let zabývá distribucí designového nábytku. Základními atributy pro tuto značku jsou kvalitní materiál, funkční zpracovaní a moderní čistý scandi styl. Světle hnědý koberec House Nordic Bombay není výjimkou.

Interiér s kobercem House Nordic Bombay

O světle hnědém koberci House Nordic Bombay

Světle hnědý koberec House Nordic Bombay je vyroben z vysokokvalitní juty, což zaručuje dlouhou životnost a snadnou údržbu. Juta je vlákno, které je tradičně používáno v zemědělství a její pevnost a odolnost se projevuje i v textilním průmyslu. Díky tomu je koberec z juty ideálním kouskem v obývacím pokoji, kde je náročné prostředí.

Velikost koberečku je 180 x 120 cm, což z něj dělá dostatečně velký kus na prostor a zároveň není tak obrovský, aby se hodil pouze do velkých místností. Světle hnědá barva se skvěle hodí ke všem dalším pastelovým odstínům v pokoji, takže si budete moci být jistí, že vám bude slušet v jakémkoliv stylu.

Detail koberce House Nordic Bombay

Koberec House Nordic Bombay má navíc příjemný dotek, takže si budete moci být jistí, že vaše nohy budou vždy ohřáté a měkké. Pokud hledáte štěstí a útulnost v severském stylu, je to tento kousek jistě tou správnou volbou. Objednávka je jednoduchá, stačí kliknout na odkaz zde.

Publikováno
V rubrikách SYPKA