Termo hrnek Originals Qwetch s objemem 300 ml


Termo hrnek Originals Qwetch

O produktu

Termo hrnek Originals Qwetch s objemem 300 ml je skvělou volbou pro ty, kteří hledají udržitelnou alternativu ke klasickým jednorázovým kelímkům. Hrnek je vyroben z kvalitní nerezové oceli a poskytne vám dokonalou tepelnou izolaci. Díky tomu udrží vaše nápoje studené až 12 hodin a horké po dobu 6 hodin.

Kromě toho obsahuje hrnek i bezpečné silikonové těsnění a víčko bez BPA, takže nemusíte mít obavy, že by se nějaké škodliviny dostaly do vašeho pitného režimu.

Kvalitní materiál

Termo hrnek Originals Qwetch je vyrobený z nerezové oceli, což znamená, že se neuvolňují žádné látky do nápoje a nezpůsobuje toho únik do okolí. Navíc je tato ocel pro svou odolnost a dlouhou životnost ceněna i ve vědeckém průmyslu.

Udržitelná a zdravá alternativa

Termo hrnek Originals Qwetch je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí být šetrní k přírodě a chránit její zdroje. Jednorázové plastové kelímky se totiž řadí k jednomu z největších ekologických problémů na světě. Navíc tento hrnek vypadá stylově a dodá vám pocit elegance v každodenním životě.

Péče a použití

Termo hrnek Originals Qwetch není vhodný pro mytí v myčce na nádobí, do mikrovlnné trouby, do klasické trouby ani do mrazáku. Sušte jej vzhůru nohama a skladujte otevřený. Pokud se budete držet tohoto návodu, váš hrnek vám bude sloužit dlouhá léta.

Odkaz k produktu

Pokud vás termo hrnek Originals Qwetch zaujal, můžete si ho zakoupit na našem webu: https://www.kupsinabytek.cz/produkt/termo-hrnek-300-ml-originals-qwetch

Obrázky

Termo hrnek Originals Qwetch
Termo hrnek Originals Qwetch

Publikováno
V rubrikách SYPKA