Tescoma představuje nový tlakový hrnec BIO EXCLUSIVE+ s objemem 7,5 litru!

Sbíhají se vám sliny na šťavnaté dušené hovězí, podávané s brambory plné chuti nebo výtečnou nadýchanou rýží, nebo dáte přednost v mžiku připravené poctivé polévce ze zeleniny a kostí?

Tyto a ostatní vařené a dušené pochoutky za vás rychle a bezpečně uvaří tlakový hrnec BIO EXCLUSIVE+, který umožňuje vaření při nízkém či vysokém tlaku a tím i šetrnou úpravu potravin. Vaření v tlakovém hrnci výrazně urychluje přípravu jídel, šetří energie a zdůrazňuje chuť použitých ingrediencí.

Navzdory tomu, z obavy ze složitého ovládání a bezpečnosti, v řadě domácností chybí nebo se v něm nevaří..

Tlakový hrnec BIO EXCLUSIVE+ od Tescomy je ale jiný!

Celý proces vaření v tomto hrnci je velmi jednoduchý. Speciálně navržená a ergonomická kliková rukojeť umožňuje snadné otevírání a zavírání, zatímco jasně barevné indikátory tlaku umožňují snadnou kontrolu procesu vaření. Hrnec je vyroben z odolné nerezové oceli, což ho činí odolným vůči poškrábání a opotřebení. Aby bylo vaření maximálně bezpečné, obsahuje tlakový ventil, který uvolňuje tlak a chrání tak před přetlakem.

7,5 litru prostoru pro vaše vaření

Můžete si tak připravit velké množství jídla. Hrnec je totiž k dostání v objemu 7,5 litru, takže dimenze hrnce umožňují i přípravu polévek nebo jídel pro větší rodinu.

Že jsou tyto obavy zbytečné dokazuje jeden z nejprodávanějších tlakových hrnců u nás – BIO EXCLUSIVE+.

Pořiďte si svůj tlakový hrnec BIO EXCLUSIVE+ ještě dnes!

Vyberte si z široké nabídky barev a objemů na tehdejší stránce, a užijte si šetrné a rychlé vaření už při přípravě dalšího jídla.

tlakový hrnec BIO EXCLUSIVE

Nemusíte mít žádné obavy a můžete se jako profesionál pustit do přípravy nejrůznějších jídel v tlakovém hrnci.

Publikováno
V rubrikách SYPKA