Vše, co potřebujete vědět o roletech: Nejnovější trendy a způsoby instalace


Rolety jsou velmi populárním typem oken, které jsou vysoce estetické a poskytují dobrý stupeň soukromí a tlumení hluku. Existuje mnoho typů rolet, které se liší především materiálem, z něhož jsou vyrobeny, a také způsobem, jakým jsou instalovány. Při výběru rolety byste se měli zaměřit na to, jakou funkci bude splňovat, a také jaký bude vypadat.

Nejnovější trendy

Nejnovějším trendem ve světě rolet jsou bezdrátové rolety, které nevyžadují použití žádných kabelů a šroubů. Tyto rolety jsou vybaveny senzory, které je umožňují ovládat pomocí dálkového ovládání nebo mobilní aplikace. Bezdrátové rolety jsou také dostupné v mnoha různých materiálech, takže si můžete vybrat mezi látkou, plastem nebo dokonce dřevem.

Způsoby instalace

Existují dva základní způsoby, jak nainstalovat rolety. První je instalace ve skříni, která je obvykle nejvhodnější pro rolety, které jsou vyrobeny z látky. Druhou možností je instalace na stěnu, která je obecně doporučována pro rolety vyrobené z plastu nebo dřeva.

Výběr správné rolety

Při výběru rolety byste se měli zaměřit na to, jakou funkci bude splňovat a jaký bude vypadat. Některé rolety mají speciální funkce, jako jsou například tepelně izolační nebo protisluneční vlastnosti. Dále byste měli zvážit barvu, střih a materiál rolety.

Kde koupit?

Pokud hledáte kvalitní rolety, navštivte Naradi-CZ.cz, kde naleznete širokou škálu rolety za přijatelnou cenu. U Naradi-CZ najdete:

  • Venkovní rolety – ideální pro ochranu před sluncem a hlukem
  • Vnitřní rolety – skvělý způsob, jak zabezpečit soukromí
  • Bezdrátové rolety – snadné ovládání pomocí dálkového ovládání nebo mobilní aplikace
  • Rolety na míru – vyberte si ze široké škály materiálů a provedení

V Naradi-CZ.cz také najdete velkou nabídku instalačních služeb, pokud nemáte dostatečné znalosti na instalaci rolet sami.

Ať už hledáte venkovní nebo vnitřní rolety, nejnovější trendy nebo klasické modely, v Naradi-CZ.cz najdete vše, co potřebujete pro dokončení vaší instalace.

Publikováno
V rubrikách SYPKA