WMF květináč na bylinky: Stylový a praktický doplněk pro vaši kuchyni!


KVĚTINÁČ NA BYLINKY

Zahrady nejsou vždycky praktické pro městské byty. Ani domy nemají vždycky dostatek místa pro pěstování bylinek. Co kdybychom ale měli praktický a stylový květináč na bylinky přímo na naší kuchyňské lince nebo na balkóně? WMF Květináč na bylinky perfektně slouží pro ty, kteří chtějí mít vlastní zdroj čerstvých bylinek, ale nechtějí kvůli tomu zbytečně ztrácet místo nebo být vázání na venkovní prostory.

GOURMET – CROMARGAN

WMF květináč na bylinky je vyroben z Cromarganu, nerezové oceli, která je známa pro svou odolnost a trvanlivost. To zajišťuje, že váš květináč na bylinky bude sloužit po mnoho let. Je to perfektní materiál pro použití v kuchyni, protože nepřijímá pachy ani chutě z jiných potravin, takže vaše bylinky nebudou mít chuť ani vůni jiných surovin. Navíc, květináč na bylinky WMF Gourmet je odolný proti nehtům a škrábancům, což zajišťuje, že váš květináč na bylinky bude vypadat nový i po mnoha letech používání.

PLAST – SAMOZAVLAŽOVACÍ

WMF květináč na bylinky je vybaven samozažlavovacím plastem. To znamená, že váš květináč na bylinky bude mít dostatek vody, aniž byste ho museli zalévat několikrát denně. Samozřejmě, stále budete muset kontrolovat hladinu vody, ale díky tomuto designu budete mít jednu věc méně na vašem seznamu úkolů!

WMF květináč na bylinky

Objednejte si svůj WMF Květináč na bylinky ještě dnes a získáte si praktický a stylový doplněk do vaší kuchyně nebo na váš balkón. S tímto květináčem na bylinky budete mít vždy čerstvé bylinky k dispozici přímo u vašich rukou, což je ideální pro ty, kteří rádi vaří a pečou. Navíc, květináč na bylinky WMF Gourmet je skvělý dárek pro ty, kteří mají rádi do-it-yourself projekty a vlastní bylinky!

Publikováno
V rubrikách SYPKA